sunnuntai 19. toukokuuta 2013

Tapaaminen Tampereella 26.5 klo 14:30

Lupasimme aiemmin tänä vuonna järjestää Tampereelle tapaamisen toukokuuksi ja nyt se on vihdoin täällä! Tapaaminen on viikon päästä sunnuntaina 26.5 klo 14:30, jolloin on tarkotus tavata ruokailun merkeissä jossain paikallisessa ravintolassa. Tapaamisen tarkempi paikka on siis vielä auki. Lyömme paikan lukkoon alkuviikon aikana, mutta ehdotuksia ja toiveita otetaan vielä vastaan. Yritämme valita paikan niin, että sinne voi halutessaan tulla myös vain lasilliselle seuraamme, jos ei halua ruokailla.

Ilmoittauduhan tapaamiseen viimeistään to 23.5, jotta osaamme varata pöydän kaikille! Tämänkin jälkeen voi toki ilmoittautua mikäli ravintola ei ole täynnä ja pöytävarauksen henkilömäärän muuttaminen onnistuu. Ilmoittautumiset yhdistyksen facebookissa yksityisviestillä tai yhdistyksen sähköpostiin.

Pahoittelut hieman viimetingassa tulevasta ilmoituksesta, toivottavasti mahdollisimman moni pääsee mukaan!

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti